Διάφορα βίντεο

Το Σάββατο που μας πέρασε το ήταν απο τα ιστορικότερα για την ομάδα του Φιλωτίου.

Νίκησε για ακόμα μία φορά σφραγίζοντας για δεύτερη συνεχόμενη φορά την παρουσία του στην πρώτη κατηγορία και παράλληλα του απονεμήθηκε το κύπελλο ήθους  μια πολύ σημαντική διάκριση που αφορούσαι την αγωνιστική περίοδο 2014-2015. Με 2 γκολ σε κάθε ημίχρονο, στο πρώτο με Ζούλη και Σταματίου και στο δεύτερο Νταής και Σταματίου πέτυχε ακόμα μία νίκη αυτή τη φορά με 4-0 απέναντι στον Πανσιφναικό. Πριν την έναρξη του αγώνα ο αρχηγός της ομάδας Κοττάκης Μανώλης παρέλαβε το κύπελο ήθος απο τον Πρόεδρο της ΕΠΣ Κυκλάδων κ. Φρέρη ενώ και ο πρόεδρος του συλλόγου δεν παρέλειψε να ευχαριστήσει όσους συνέβαλλαν για την κατάκτητση του τίτλου αυτού.