ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ

PAIDES 2012

Ακόμα μία ήττα γνώρισε το παιδικό τμήμα του συλλόγου μας με σκορ 6-1 από την ομάδα του Αγίου Αρσενίου εκτός έδρας. Η ομάδας μας στάθηκε αρκετά καλά στο πρώτο ημίχρονο έχοντας δημιουργήσει αρκετές φάσεις με το Μανιό Στ και Ψαρρά. Μάλιστα ευτύχισε να προηγηθεί με το Ψαρρά στο πρώτο ημίχρονο και με σκορ 0-1 να πάνε οι δύο ομάδες στα αποδυτήρια. Στο δεύτερο ημίχρονο η ομάδα του Φιλωτίου δεν μπήκε ποτέ μέσα στο γήπεδο.

Οι γηπεδούχοι μπήκαν πολύ πιο αποφασισμένοι και κατάφεραν να πετύχουν 6 τέρματα. Με αυτή τη νίκη οι γηπεδούχοι παραμένουν στην τρίτη θέση του βαθμολογικού πίνακα ενώ η ομάδα μας παραμένει στην τελευταία θέση. Το σίγουρο πάντως είναι ότι η προσπάθεια στις ακαδημίες και στο τμήμα νέων του συλλόγου μας θα συνεχιστεί και με την ολοκλήρωση των εργασιών στο νέο μας γήπεδο η παρουσία των τμημάτων αυτών θα είναι πολυπληθέστατη αλλά και περισσότερο ποιοτική.

Συνθέσεις:

ΑΝΑΓΕΝΗΣΗ ΝΑΞΟΥ:Bulka, Hidri, Σέργης Ι., Καραγιάνης Μ., Καραγιάνης Β,. Κουνάδης Ε., Lika, Δημητροκάλης Φ., Βαθρακοκοίλης Ν., Papa, Σκουλάξινος Ν.

ΑΜΣ ΦΙΛΩΤΙΟΥ: Λιόφαγος Ι.(61΄Ψαρράς Στ), Μουστάκης Ε., Λεόντιος Π., Μουστάκης Ε., Μουστάκης Γ., Τζιώτης Μ., Βρούτσης Δ.(65΄Βασιλάκης Μ), Αποστολόπουλος Ε., Ψαρράς Γ., Μανιός Στ., Ψαρράς Γ(52΄Μουστάκης Δ.).

ΕΠΙΤΑΚΤΙΚΗ ΑΝΑΓΚΗ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΓΗΠΕΔΟ ΜΕ ΧΛΟΟΤΑΠΗΤΑ ΣΤΟ ΦΙΛΩΤΙ!!!!!!