Αξιολόγηση Χρήστη: 0 / 5

Αστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια Ανενεργά

Σήμερα έγιναν οι εξ αναβολής αγώνες του Αστ. Μαρμάρων με τον Αστ. Τραγαίας και τα υπόλοιπα 35 λεπτά του αγώνα της Κορωνίδας και της Αναγέννησης στην Κόρωνο της Νάξου. Ο Αστ. Μαρμάρων κατάφερε να πάρει τον αγώνα με 2-1. Την αποδεκατισμένη Αναγέννηση συνέτριψε η Κορωνίδα με 8-4 σε ένα ματς το οποίο είχε διακοπεί στο 54 λεπτό λόγο κακοκαιρίας και ενώ το σκορ ήταν 4-3 υπέρ των γηπεδούχων. Θα πρέπει να σημειώσουμε ότι η ομάδα του Στέλιου Πολέμη παρατάχτηκε στον αγωνιστικό χώρο με παίχτες οι οποίοι επανδρώνουν τα τμήματα υποδομής της Αναγέννησης. Τα προβλήματα συνεχίζονται για την Αναγέννηση και ο Πολέμης Σ. σκέφτεται σοβαρά το ενδεχόμενο να αποσύρει το Ανδρικό τμήμα της ομάδας από το Πρωτάθλημα αφού κατά τα λεγόμενα του το υπόλοιπο Δ.Σ της ομάδας έχει παραιτηθεί από κάθε ευθύνη και υποχρέωση του.

Κατηγορία: Τελευταία νέα