Αξιολόγηση Χρήστη: 0 / 5

Αστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια Ανενεργά

Αποφασισμένο και αποτελεσματικό το Φιλώτι νίκησε 5-2 την αξιόμαχη και νεανική Λάβα σήμερα στο Φιλώτι. Οι γηπεδούχοι παίζοντας ουσιαστικό και κατά διαστήματα θεαματικό ποδόσφαιρο κατάφεραν να προηγηθούν με 2-0 στο πρώτο ημίχρονο με γκολ του Μουστάκη Α. και του Ορφανού Η. Στο δεύτερο ημίχρονο το Φιλώτι μπήκε δυναμικά και σκόραρε στο 46΄με τον Μουστάκη και πάλι, λύνοντας έτσι τα πόδια του και αφήνοντας το να απελευθερωθεί στον αγωνιστικό χώρο. Η συνέχεια ήταν αναμενόμενοι σκοράροντας δύο φορές ακόμα οι γηπεδούχοι με τον Ψαρρά Σ. και το μόνο που κατάφεραν οι φιλοξενούμενοι ήταν να σκοράρυν δύο φορές και να φύγουν με ψηλά το κεφάλι. Πολύ καλή η Διαιτησία των Σουλτάνη, Δεληγιάννη και Λαουράκη.

Κατηγορία: Τελευταία νέα